Ankara Spa Masaj

>
Ankara Spa Masaj

Ankara Spa Masaj

Ankara SPA Masaj

SPA merkezlerinin en popüler servislerinden biri buhar odasıdır. Buhar banyosunda su buharının etkisi ile cilt yumuşatılır ve masaj gevşemiş vücut üzerinde daha etkili olarak sağlanır. Özellikle yoğun bir tempoda çalışan insanlar, buhar masajı ile rahatlayabilir ve spanın tadını çıkarabilirler. İsveç masajı en ilginç masaj tekniklerinden biridir.

İsveç masajı, kollara, kollara ve alt sırtına rahatlatıcı bir masaj sağlar. Genel rahatlama sağlayan bu masaj türü hem ülkemizde hem de dünyada oldukça yaygındır. Thalasso masajı deniz tuzunun rahatlatıcı etkisini kullanır. Bir thalasso masajından sonra, deniz tuzu genellikle soyulur. Deniz tuzu soymanın amacı ölü cildin cildini temizlemektir. Ankara masaj spa merkezi ile temizlenmeye merhaba diyebilirsiniz.

Yaz sonrası temiz tuz kabukları yaparak güneşin ölü tabakasını temizleyebilirsiniz. Aromaterapi masajı, son yıllarda popüler olan en popüler masaj türlerinden biridir. Aromaterapi masajı doğal yağlara, çiçeklere ve bitki özlerine yardımcı olur. Bu ürünler kişisel bölgesel masaj yapma ihtiyacına göre tamamen seçilmiştir. Özellikle bölgede bir koku veya ağrı varsa, aromaterapi ile rahatlayabilir ve tedavi için bir şansınız olabilir.

Spa’nın Faydaları Nelerdir?

SPA'nın en önemli avantajı ruhsal rahatlama sağlamasıdır. Stres yaşıyorsanız, en uygun masajı seçerek ve omuz yüklerinizi kalıcı olarak rahatlatarak rahatlayabilirsiniz. Manevi rahatlamaya ek olarak SPA, ölü cildin ciltten uzaklaştırılmasına yardımcı olur, kan dolaşımını hızlandırır ve cilt sorunlarını azaltır. SPA merkezlerini düzenli olarak ziyaret ederek, sindirim sisteminin daha düzenli çalıştığını ve romatizmal rahatsızlıkların azaldığını fark edeceksiniz.

İlk Kez Spaya Gidecek Olanlar İçin Tavsiyeler

Hiç spaya gitmediyseniz veya iyi bir spa teklifi arıyorsanız, bir spa paketi için mükemmel önerilerimiz var. Easy Appointment SPA imkanlarından hem bütçenize hem de ihtiyaçlarınıza en uygun olanı seçerek bir SPA hayal edebilirsiniz. Uygun fiyata bulabileceğiniz SPA paketleri sayesinde rüyalarınızdaki gibi masaj yaptırabilir, düzenli bir SPA'ya giderken vücut değişikliklerinizi izleyebilirsiniz. Ankara spa masaj merkezi içinde aradığınız tüm yöntemleri bulabilirsiniz.

SPA Merkezlerinde Neler Yapılmaktadır?

Cildi ölü hücrelerden çıkarmanızı sağlayan soyma yöntemi, hafif bir masajla tüm vücuda uygulanır. Özellikle yaz sonunda, bu işlemin sonunda giyilen ve sertleşen topuklular çok önemlidir.

Ayak masajı olarak da bilinen "refleksoloji", vücuttaki organların pozisyonunu teşvik etmek için kullanılan alternatif bir tedavi yöntemidir. Refleksoloji düzenli aralıklarla uygulanırsa, vücudun enerjisindeki bloklar çıkarılır ve enerji vücutta eşit bir şekilde yayılmaya başlar.

SPA’nın termal etkisi sudan farklıdır. Sudan daha yoğun, derin ve yerel ısınma sağlar. Sedimentteki kükürt ve volkanik kül gibi bazı mineraller romatizma ve cilt hastalıkları için yararlıdır.

Bu yöntem vücudun bazı bölgelerinde bulunan sıcak volkanik taşlar şeklinde kullanılır. Sıcak ve kaygan volkanik taşlar stresi ve sırt ağrısını iyi tolere eder. Ankara spa masaj merkezi ile masaj ile terapi olabilirsiniz.

 

Yol Tarifi Hemen Ara